خرید ارز دیجیتال جهت پرداخت سرویس

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

مقدمه

هر کاربر با ثبت نام در ایران ارگ به صورت خودکار یک والت ارز دیجیتال ترون خواهد داشت که از منوی “کیف پول” در پنل کاربری خود می تواند موجودی و آدرس آنرا مشاهده کند.

آدرس این کیف پول تغییر نخواهد کرد و برای همیشه ثابت خواهد ماند.

شما برای خرید سرویس می بایست این والت را شارژ نمایید تا بتوانید خرید سرویس ها را انجام دهید.

نکته: مهم نیست که سرویس شما 1 دلاری هست یا 4 دلاری و… ، شما هر مقدار که بخواهید می توانید والت موجود در پنل خود را شارژ کنید.مثلا می توانید 3 دلار شارژ کنید و 1 دلار آنرا سرویس خرید کنید و مابقی در والت موجود در سایت باقی خواهد ماند تا در خرید های بعدی از آن استفاده نمایید.

 

برای شارژ کردن این کیف پول می بایست آدرس کیف پول را به صورت کامل و صحیح به شخص یا سایتی بدهید که آن شخص یا سایت مقدار مورد نیاز برای شما به آن واریز نمایید.توجه کنید آدرس کیف پول به صورت صحیح و دقیق به شخص یا سایتی که میخواهد برای شما واریز کند بدهید.(حروف بزرگ و کوچک هم دقت شود و پس از کپی آدرس و وارد کردن آن جهت ارسال یا ثبت در سایت خرید ارز ، قبل از زدن دکمه ثبت یا ارسال ، چند حرف اول و آخر آدرس والت را با پنل کاربری خود بررسی نمایید که به درستی وارد شده باشد.)

خرید ارز ترون

برای خرید ارز ترون به چند روش می توان عمل کرد:

روش اول- پیدا کردن شخص قابل اعتماد که آدرس والت را به آن ارائه دهید و مقدار مورد نیاز ارز ترون را برای شما واریز نماید.

روش دوم- خرید از سایت های فروش ارز دیجیتال که در ادامه چند سایت که میتوانید از آن ارز ترون خریداری کنید را معرفی میکنیم.

 

توجه توجه: وب سایت ایران ارگ فقط فقط ارز ترون دریافت می کند و لطفا تتر یا usdt واریز نفرمایید.فقط ارز ترون یا TRX واریز شود.

دلیل انتخاب ارز ترون ، هزینه کم انتقال این ارز می باشد و مابقی ارز ها مثل تتر یا بیت کوین یا اتریوم و… هزینه انتقال بالایی نسبت به ارز ترون دارند.(هزینه انتقال ارز ترون حدود 5 هزار تومن هست ولی مابقی ارز ها بیشتر از 100 هزار تومن)

 

سایت هایی جهت خرید ارز ترون:

https://nobitex.ir
https://wallex.ir
https://bitpin.ir
https://ramzinex.com

ربات تلگرامی زیر هم خرید ارز ترون رو راحت کرده و میتونید ازش استفاده کنید:

https://t.me/SwapKadehBot

اگه توی صرافی های ایران هم حساب کاربری دارید میتونید از اونا هم خرید کنید و خوب هستن فقط بعضیاشون هزینه انتقال و برداشت زیادی میگیرن یا حداقل سفارش یا حداقل برداشت شون زیاد هست.

 

به زودی آموزش تصویری هم ازشون میسازیم.